Planujesz rodzinne wakacje lub kilkudniowy wyjazd z przyjaciółmi? A może wyjeżdżasz do pracy za granicę? Niezależnie od celu http://besteerectiepillen.com/apcalis-oral-jelly-netherlands/ podróży, warto wykupić ubezpieczenie na turystyczne.

Ubezpieczenie turystyczne zapewnia:

– Ochronę przed skutkami następstw nieszczęśliwych wypadków i wysokimi kosztami leczenia za granicą.

– Obejmuje ochronę sprzętu sportowego i bagażu podróżnego.

– Zapewnia również pokrycie kosztów związanych z odwołaniem uczestnictwa w imprezie turystycznej, anulowaniem biletu podróżnego i noclegu.

Możliwość zabezpieczenia się od innych ryzyk w zależności od potrzeb klienta.

Koszty Leczenia

Ochrona, która zapewni opłacenie świadczeń szpitalnych, gdy trafisz za granicą do szpitala w wyniku NNW bądź choroby.

Assistance

Assistance w ubezpieczeniach turystycznych to w ogólnym pojęciu natychmiastowa, 24-godzinna pomoc w nagłych wypadkach podczas podróży. Pomoc informacyjna, pomoc organizacyjna, otoczenie opieką.

OC w Podróży

Gdy wyrządzimy komuś szkodę – na przykład zniszczymy aparat fotograficzny czy sprzęt sportowy albo z naszej winy ktoś dozna obrażeń ciała, nasze ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zadba o to, by poszkodowany otrzymał odpowiednie zadośćuczynienie.

Bagaż Podróżny

Ubezpieczenie to obejmuje zakresem ochrony bagaż od ryzyka kradzieży, uszkodzenia lub jego zaginięcia np. lotnisku, jeżeli został przekazany zawodowemu przewoźnikowi za potwierdzeniem.

W czym możemy pomóc?

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub na nasz numer telefonu.