Towarzystwa Ubezpieczeniowe, z którymi współpracujemy:

link4

LINK4

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
LINK4 to lider ubezpieczeń direct w Polsce, jak również laureat wielu nagród i wyróżnień. Szeroka oferta i kompleksowa obsługa Klientów spotkały się z uznaniem i dużym zainteresowaniem polskich Kierowców.
warta

WARTA

TUiR WARTA S.A.
Warta to firma z wieloletnim doświadczeniem, rzetelna i odpowiedzialna a zarazem aktywnie nastawiona do potrzeb współczesnego klienta, która dąży do osiągnięcia najwyższych standardów.
interrisk

InterRisk

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
InterRisk działa od 1993 i jest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności, proponuje swoim Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe.
liberty

Liberty

Liberty Ubezpieczenia S.A.
Należymy do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej – Liberty Mutual, która świadczy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe w 30 krajach Ameryk, Europy i Azji. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ubezpieczycielem oferującym polisy przez telefon, Internet oraz w multiagencjach
gothaer

Gothaer

Gothaer - Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. po raz kolejny zostało wyróżnione tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2016”. Nagroda jest przyznawana firmom przez konsumentów w tracie badania opinii. Gothaer TU S.A. znalazł się już po raz drugi w gronie najprzyjaźniejszych przedsiębiorstw w Polsce.
proama

Proama

Generali T.U S.A.
Proama to jedna z najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych w Polsce, która należy go grupy Generali i ubezpiecza już ponad milion klientów, dzięki czemu uzyskała tytuł "Gwiazda Jakości Obsługi 2014" w VII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi.
generali

GENERALI

GENERALI TU S.A
Generali od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie, oferując niezwykle szeroka ofertę.
mtu

MTU

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.
Marka MTU należy do STU Ergo Hestii, jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Dzięki tej przynależności możemy oferować proste i przyjazne produkty w oparciu o najwyższe standardy grupy, jej stabilność finansową i organizacyjną.
ergogestia

Ergo Hestia

STU Ergo Hestia S.A.
Ergo Hestia to kompleksowa oferta ubezpieczeniowa obejmująca wszystkie obszary ryzyka: samochód, dom/mieszkanie, podróże, człowieka, zdrowie i życie, biznes. Ergo Hestia jest między innymi laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, którą zdobyła w 2002 roku.
hdi

HDI

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
HDI jako marka o ponad 100 letniej tradycji na świecie, obecna jest w Polsce od ponad 10 lat, oferując ubezpieczenia dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.
uniqa

UNIQA

Uniqa S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń
UNIQA jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych w Polsce. Od 25 lat oferuje ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne oraz życiowe dla klientów indywidualnych i firm.
axa

AXA

AXA T.U S.A.
AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Oferuje ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, wypadkowe, komunikacyjne, turystyczne, majątkowe, otwarty fundusz emerytalny oraz usługi zarządzania aktywami

Potrzebujesz informacji na temat ubezpieczeń?