Chcesz zagwarantować sobie wsparcie finansowe dla siebie oraz swoich bliskich w trudnych, nieprzewidzianych sytuacjach? Dzięki naszej Multiagencji będziesz mógł zabezpieczyć to, co w życiu najcenniejsze, a szeroka oferta z 12 towarzystw pozwala wybrać najlepszy zakres ochrony, dopasowany do Twoich potrzeb, w korzystnej cenie.

Korzyści posiadania polisy są niewspółmierne do szkód, czy strat które możesz ponieść w sytuacjach nieprzewidzianych oraz na skutek nieszczęśliwych zdarzeń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę, na którą składają się m.in.:

ubezpieczenie domu, mieszkania, gospodarstwa, ubezpieczenie samochodu (OC,AC, NNW, assistance), OC rolników, ubezpieczenie turystyczne, NNW szkolne, oraz przede wszystkim ubezpieczenie na życie.
Dodatkowo, dzięki współpracy z Santander Consumer Bank, możemy oferować Naszym Klientom atrakcyjny kredyt na samochód, zarówno nowy jak i używany.

Jeśli potrzebują Państwo informacji na temat naszych usług, zapraszamy do naszego biura w Leżajsku lub prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy.

W czym możemy pomóc?

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub na nasz numer telefonu.