Ubezpieczenie Szkolne

Ubezpieczenie szkolne NNW stanowi ochronę w przypadku nieszczęśliwego wypadku z udziałem ubezpieczonego dziecka. Ubezpieczenie chroniące przed skutkami trwałego uszkodzenia ciała lub śmierci, zawierane na czas roku szkolnego oraz wakacji jest absolutnie koniecznym wyposażeniem każdego dziecka idącego do szkoły, przedszkola czy żłobka. Ubezpieczenie gwarantuje ochronę przez całą dobę, na całym świecie, nie tylko podczas przebywania dziecka w placówce.

Ze względu na dużą ilość ubezpieczonych, polisy oferowane przez szkołę są atrakcyjne cenowo, lecz niestety nie zawsze obejmują odpowiednie ryzyka, na które narażone są nasze dzieci.

Często zdarza się, że w porównaniu do indywidualnego ubezpieczenia warunki jakie oferuje szkoła nie gwarantują nawet połowy ochrony na jaką liczymy.

Dlatego polecamy indywidualny zakup polisy NNW, która kompleksowo ochroni wasze dziecko.

Ubezpieczenie

Dedykowane jest dzieciom uczęszczającym do żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych a także studentów.

Bezpieczeństwo

Indywidualna polisa to najlepsze rozwiązanie dla dzieci, które są wyjątkowo aktywne lub uczęszczają na pozaszkolne zajęcia sportowe, gdzie są dodatkowo narażone na różne urazy.

W czym możemy pomóc?

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub na nasz numer telefonu.